ЛЮБОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ
ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Історична довідка

Любопільська загальноосвітня школа відноситься до найстарших навчальних закладів Лиманського (Комінтернівського) району, якій налічується вже понад 200 років.

До 1998 року мала статус неповної середньої школи, а з 1998, у зв’язку зі збільшенням кількості учнів у школі, отримала статус середньої школи і працювала так до серпня 2016 року.

З 2016 року навчальний заклад працює як НВК. Двері Любопільського НВК продовжують приймати учнів, наразі в школі навчаються 65 учнів, працюють 11 вчителів.

У 2019 році Любопільський НВК прийняв на навчання 6 учнів до 1 класу, які навчаються вже в Новій Українській Школі.

З 07 вересня 2020 року Любопільський НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ" переіменовано на Любопільська гімназія Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області

З 19 квітня Любопільську гімназію Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області переіменовано на Любопільську гімназію Визирської сільської ради Одеського району Одеської області